Biblioteka Społeczna | Koncerty
530

Koncerty

Stałym wydarzeniem w Bibliotece są copiątkowe koncerty, ale w związku dużym zapotrzebowaniem na granie, piątków nam nie starcza – wobec tego wykorzystujemy na granie soboty, niedziele i inne wolne dni w tygodniu. W roku 2019 “odprawiliśmy” 86 koncertów, nawet w covidowych latach 20 i 21 było ich ponad trzydzieści.
Grają głównie studenci Akademii Muzycznej i uczniowie szkół muzycznych Trójmiasta. W tej witrynie działa podgląd Facebooka, gdzie widać naszą codzienność – albumy z wydarzeń dnia i ogłoszenia o imprezach.